bunu bakmaniza isterim - Rastgele Avcı Soru Cevap Bölümü
Sayın Ziyaretçimiz lütfen konu ve cevaplarınızda site içeriğine uygun mesajlar yazınız.
Aksi takdirde site içeriği dışındaki mesajlar yayımlanmaz.
Bilginize.
Ana Sayfa - bunu bakmaniza isterim
Cevap : avcilardan birsey duymak istiyorum (10.07.2009 12:33:54)
Cevap Yazan:
nurettin ozturk
selam avci tavsan avi vidosuna izlediniz benim yazilarim bu konuyu deyimdim
iyi silahlarda hayvan yuksuk elektirik akimi gibi bir olayla karsi karsiya kalir av oldugu yerde kalir diye yazi yazdim ozel alisimlardan ve iyi meteryallerden yapilan silahlarin bogle marifetleri olduguna sogledim eyer tavsan avi vidosuna cok ditkatli bakarsaniz bu olayi goreceksiniz.
aksam avlarinda kamarayla cekilmis ordek avlanirinda acikca gorulur bu olay ciplak gozle gorulmediginden kamara bu gibi olaylari yakalayip goruntuluyor. bogle gormediginiz bir olay sizleri sasirtmiyormu ne bu diye bir kisi bu olaydan bassetdimi sizi sanmiyorum sadece avcilar arasinda bu olay sacma yakmasi olarak bilinir.
cok dikkatli izlerseniz bir alev tobu goreceksiniz av oldugu yerde kaliyor. sanki yuksek eletdirik carpmasi gibi bu olmadigi zaman silahinizda saril saril avinizdan kan cikar avin arkasindan yakalamayi gidersiniz kopekle butun avcilarla bu gibi olaylar iyi silahin marifetidir. veya iyi silahi iyi uyarlanmis fiseyin marifetidir. kursunlarda daha belirgin gorulur aksamlari uzun bir isık gorursunuz saygilarimla avciya

Cevap : Onlar izli fişek (10.07.2009 20:48:15)
Cevap Yazan:
şükrü kartal
Şehir: Yalova
Selamlar Nurettin bey sizin anladığım kadarıyla fişek bilginizde kıt.. Burada yüksek elektrik üreten namlu yok, böyle bir yorumu çocuklar yapmaz. Anlayamadığım olay neden hala inat ediyorsunuz, sizi avcı arkadaşlardan kibarca uyaranlarda oldu. Beyefendi videolar Amerikada filme alınmış siz o görüntüleri avcı arkadaşlara yüksek elektrik çarpması diye yutturmaya kalkıyorsunuz, kurt bir avcı çıkarda kaç voltla çarpıyor derse ne çevap verebilirsin. doğru akımmı üretiyor yoksa altarnatif akımmı üretiyor derse sen ne dersin, yapma allahını seviyorsan yeni avcı arkadaşlara kötü örnek oluyorsun. Bak arkadaş o videoda kullanılan fişekler İZLİ FİŞEKLER sen bunu bile ayırt edemiyorsun...Ne diyeyim sana ya..

Cevap : Her ikiside değil (10.07.2009 21:00:30)
Cevap Yazan:
Yönetim
Şehir: Ankara
Sayın Şükrü KARTAL ve Sayın Nurettin ÖZTÜRK,

Tavşan videosundaki görüntü maalesef ikinizide yanıltmış bulunmaktadır.
Sizlerin tahmin edip yorum yaptığınız bilgiler videoda ki görüntü değildir.

Rastgele Avcı

Cevap : cevap (10.07.2009 21:02:43)
Cevap Yazan:
nurettin ozturk
selam sukru kartal sanki dunyadaki butun celikler senin elinden cikiyor hepsine sen yetki veriyormus ve senin izninle uretiliyormus gibi yazi yazma bana dunyayi kafa tutabilecek bir icanin varmi gormek isterim herkez herseyi bilir halkima birsey anlatmayi calisiyoruz sen bilmiyor sen bilmiyorsun baska birsey sohledigin yok sanki dunyada senden baska bir bilen kalmamis bu ise eyiki demir ceklik faprikasinda calismisin calismasan halimiz ne olacakmis bilmen.

Cevap : cevap bekliyorum (10.07.2009 23:35:24)
Cevap Yazan:
şükrü kartal
Şehir: Yalova
Sayın yönetim videodaki atılan çismin ne olduğunu açıklarsanız bende öğrenmiş olurum. Ben atılan kırmızı çismi izli fişek olarak değerlendirdimdi..Saygılarımla..

Toplam 2 sayfadan 1. sayfa görüntüleniyor.1>Son »
Sitemizin "Soru Cevap Bölümünde" Bulunan Videolar, Resimler, Makaleler, Vs. Ekleyen Kişiye Aittir.
Bunlardan Doğacak Sorunlardan RASTGELEAVCI.COM Sorumlu Tutulamaz.
© RASTGELEAVCI.COM Tüm Hakları Saklıdır.