UZUN MESAFEDE KAÇ NUMARA FİŞEK? İMDAAAATTTT! - Rastgele Avcı Soru Cevap Bölümü
Sayın Ziyaretçimiz lütfen konu ve cevaplarınızda site içeriğine uygun mesajlar yazınız.
Aksi takdirde site içeriği dışındaki mesajlar yayımlanmaz.
Bilginize.
Ana Sayfa - UZUN MESAFEDE KAÇ NUMARA FİŞEK? İMDAAAAT
Konu : UZUN MESAFEDE KAÇ NUMARA FİŞEK? İMDAAAATTTT! (03.11.2008 19:35:30)
Konuyu Açan:
ALİ
merhabalar değerli avcı abilerim
ben aslında bir güvercin yetiştiricisiyim.atmaca şahin vb kuşlardan illallah geldi.bu hayvanlar gün aşırı benim güvercinlere saldırıyor ve ben çok yüksekte olduklarından mıdır yoksa kendi beceriksizliğimden midir bir türlü bu hayvanları vuramıyorum.kaç tane güvercin telef oldu sayılarını bile unuttum.kuslar havada ucarken aniden saldırıp Gotürüyo haliyle mesafe aşagı yukarı 100 mt ve üzerinde mirage 32 gr 5 numara kullanıyorum.tüfek huglu acaba sorun ben de mi ?lütfen bana yardım EDİNNN

Cevap : tövbeee (03.11.2008 20:20:29)
Cevap Yazan:
ali
arkadaşlar siz söylemeden ben yazayım dedim bu hayvanların avı yasakmış daha yeni öğrendim.bilmiyordum.bidaha tövbe bütün avcı arkadaslardan özür dilerim. ama normal olarak bu av tüfekleri 100 mt den sonra etkisiz mi kalıyor?

Cevap : Kaç para ceza (03.11.2008 20:21:53)
Cevap Yazan:
Yönetim
Şehir: Ankara
Sayın Ali,
Atmaca, şahin v.b. yırtıcı kuşları vurmanın ceza karşılığının 6,500.00 ytl (Altıbuçukmilyar lira) olduğundan haberiniz varmı? Bence fişekten önce ceza miktarlarını araştırsanız daha iyi olur.

Rastgele Avcı

Cevap : cevap (03.11.2008 23:29:47)
Cevap Yazan:
nurettin ozturk
ali avci sen yuzmetreden sonrasina soruyorsun senin elindeki kac paralik tuvekki yuz metreden uzagi furacak fiseyi soruyorsun biz soz vardir ezeli adami sormuslar her atdigina furuyormusun diye sormuslar avciya her atdigima fursam karimada bir tuvek alirim demis sen yuz metreyi attigina furdundimi yuz metreden sonrayimi furmak istiyorsun benim adim nurettin benim yazilarima okursan hele konular bolumundeki yazilarimi ne demek istedigime anlarsin yuz metrden sonrayi furan silah en az yetmis alti namlu hatda seksenbir namlu olmali 32 34 namlular yuz metreden sonra furur oda bizim yerli silahlar deyil cok az silah bu yuz metreden sonrayi furur ozel yapima girir bu silahlar. para konusur.

Sitemizin "Soru Cevap Bölümünde" Bulunan Videolar, Resimler, Makaleler, Vs. Ekleyen Kişiye Aittir.
Bunlardan Doğacak Sorunlardan RASTGELEAVCI.COM Sorumlu Tutulamaz.
© RASTGELEAVCI.COM Tüm Hakları Saklıdır.