akkar süperpoze - Rastgele Avcı Soru Cevap Bölümü
Sayın Ziyaretçimiz lütfen konu ve cevaplarınızda site içeriğine uygun mesajlar yazınız.
Aksi takdirde site içeriği dışındaki mesajlar yayımlanmaz.
Bilginize.
Ana Sayfa - akkar süperpoze
Konu : akkar süperpoze (26.04.2008 20:54:21)
Konuyu Açan:
erkan
Şehir: av
meraba avcı arkadaşlar kullanan varsa arkadaşlar yorum yazabilirlarmi teşekkürler (AKKAR SÜPERPOZE) HAKKINDA TEŞEKKÜRLER

Cevap : akkar churchill hakkında (21.01.2009 16:22:14)
Cevap Yazan:
murat
Selam Akkarı süper poze hakkında bir kaç haftadır bende araştırma yapıyorum fakat gidip silahı yerinde görmek istiyorum çünkü fazla bir bilgi sahibi olamadım daha yeni bir ürün zannedersem.
Eğer aklıma iyice yatrsa almayı düşünüyorum

Cevap : AKKAR (21.01.2009 16:25:13)
Cevap Yazan:
murat
Yerli namlu winchester pozelere hiç rastladınızmı bilmiyorum.Bu tüfekler hakkında bilgi toplarken Akkar üretimi Churchill pozeler hakkında da bilgi sahibi oldum.Nasıl olduğunu anlatıyım....
Huğlu Kooperatif birmiktar winchester tarafından üretilmiş tetik grubu, dipçik ve el kundağını yedek parça olarak ithal eder ve bunlara namlu üretmeye başlar.Bir süre sonra winchester tarafından müdahele edilir ve Huğlu tarafında üretim durur.Bunu duyan Akkar firması bütün yedek parçayı Satın alır ve Winchester firmasıyla ,gereken kalite kontrol testleri yapıldıktan sonra Piyasada yerli namlu Winchester diye bilinen pozelerin üretimini tamamlar.
Tabi bu sırada elinde bütün kalıpları kopyalama fırsatı olan Akkar, zaten daha önceden sahip olduğu churchill lisansıyla bu pozeleri kendi markasıyla üretmeye başlar ve iç-dış piyasaya sunar.

Bu bilgiler resmi olmamakla beraber, bu işle uğraşan insanlardan tarafımdan duyulmuştur.Kezaa Aynı bayiide rastlarsanız Churchill ve Yerli namlu Winchester ları yanyana koyarsanız birebir benzerliği görebilirsiniz.
Saygılar

Cevap : Güzel bilgi (21.01.2009 19:48:29)
Cevap Yazan:
Yönetim
Şehir: Ankara
murat mesajından alıntı:
Bu bilgiler resmi olmamakla beraber, bu işle uğraşan insanlardan tarafımdan duyulmuştur.Kezaa Aynı bayiide rastlarsanız Churchill ve Yerli namlu Winchester ları yanyana koyarsanız birebir benzerliği görebilirsiniz.
Saygılar


Tüfek alacaklar için güzel bir bilgi.

Cevap : akkar churchill (24.06.2010 20:50:02)
Cevap Yazan:
ekrem
Şehir: ankara
ben kulanıyorum süper bir silah
herkeze tavsiye ederim

Cevap : güzel silah (22.07.2010 16:18:51)
Cevap Yazan:
yusuf yazgan
ben 1 ay önce aldım 237082 numaralı modeli cok güzel tüfek tek dezavantajı biraz agır olması onun dışında gayet tatmin edici bi tüfek , mobil şokları sayesinde istedigin sacma dagılımını elde ediyorsun ben gayet memnunum

Sitemizin "Soru Cevap Bölümünde" Bulunan Videolar, Resimler, Makaleler, Vs. Ekleyen Kişiye Aittir.
Bunlardan Doğacak Sorunlardan RASTGELEAVCI.COM Sorumlu Tutulamaz.
© RASTGELEAVCI.COM Tüm Hakları Saklıdır.